Perspekti - Cilat janė profesionet mė tė paguara nė botė pėr femrat?
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Cilat janė profesionet mė tė paguara nė botė pėr femrat?

Janė disa profesione tė cilat pėrgjithėsisht nė tė gjithė botėn janė tė mirėpaguara e sidomos pėr femrat.

Cilat jane profesionet mė tė paguara nė botė pėr femrat?
Cilat jane profesionet mė tė paguara nė botė pėr femrat?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 17/01/2018 15:24, Ndryshuar: 17/01/2018 22:25

Ēėshtja se sa para bėjnė gratė vazhdon tė jetė njė ēėshtje e rėndėsishme nė botėn e kėrkimit tė punės nė tė gjithė botėn. Por janė disa profesione tė cilat pėrgjithėsisht nė tė gjithė botėn janė tė mirėpaguara e sidomos pėr femrat.

Farmaciste

Infermiere

Avokate

Drejtuese Kompanie (CEO)

Zhvilluese Software

Terapiste fizike

Menaxhere e Burimeve Njerėzore


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuajJu keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
k9"!

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.