Punėt e shtuara nga Albanian HR Solutions sh.p.k.
22 punė u gjetėn.
Ekonomiste
Albanian HR Solutions
Orė tė plota
Tirane
2016-01-28
Njoftojmė qė Albanian HR Solutions sh.p.k. ka nisur procesin e selektimit pėr postin: Ekonomiste
Kualifikimet dhe kėrkesat:
Tė ketė kryer studimet e larta nė Fakultetin Ekonomik.
Tė ketė minimalisht 2 vite eksperiencė pune ne te njejten fushe.
Tė ketė njohuri tė Mic...
Pėrfaqėsues Mjekėsor
Albanian HR Solutions
Orė tė plota
Tirane
2016-08-02
"Albanian HR Solutions sh.p.k." ėshtė njė kompani e mbėshtetur mbi njė rrjet ekspertėsh e cila ofron konsulencė dhe shėrbime tė ndryshme nė Fushėn e Burimeve Njerėzore.
Ne jemi duke selektuar kandidatė pėr postin Pėrfaqėsues Mjekėsor pėr njė kompani me standarte e cila ka eksk...
Menaxher Blerje
Albanian HR Solutions
Orė tė plota
Tirane
2016-08-04
Kompania "Albanian HR Solutions sh.p.k." ėshtė njė kompani e mbėshtetur mbi njė rrjet ekspertėsh e cila ofron shėrbime dhe konsulencė nė Fushėn e Burimeve Njerėzore.
Albanian HR Solutions sh.p.k ka filluar selektimin e kandidatėve pėr pozicionin:
Menaxher Blerje
Kriteret/k...
Legal Advisor
Albanian HR Solutions
Orė tė plota
Tirane
2016-08-04
Albanian HR Solutions l.t.d is a company providing services in Executive Search, General Search & Recruitment, Career Management and Consulting based in Tirana (AL).
We are looking for a potential candidate for the position of:
Legal Advisor
Duties and Responsibilities:
...
Inxhinier Ndertimi (Menaxher Projekti)
Albanian HR Solutions
Orė tė plota
Tirane
2016-08-17
"Albanian HR Solutions sh.p.k." ėshtė njė kompani e mbėshtetur mbi njė rrjet ekspertėsh e cila ofron konsulencė dhe shėrbime tė ndryshme nė Fushėn e Burimeve Njerėzore.
Njoftojmė qė Albanian HR Solutions sh.p.k. ka nisur procesin e selektimit pėr postin:
INXHINIER NDĖRTIMI (Me...
Agjent Shitje
Albanian HR Solutions
Orė tė plota
Fier
2016-08-25
"Albanian HR Solutions sh.p.k."ėshtė njė kompani e mbėshtetur mbi njė rrjet ekspertėsh e cila ofron konsulencė dhe shėrbime tė ndryshme nė Fushėn e Burimeve Njerėzore.
Albanian HR Solutions ka filluar selektimin e kandidatėve pėr pozicionin:
Agjent Shitje, Fier
Kėrkesat /K...
Inxhinier Mekanik
Albanian HR Solutions
Orė tė plota
Tirane
2016-08-30
"Albanian HR Solutions sh.p.k." ėshtė njė kompani e mbėshtetur mbi njė rrjet ekspertėsh e cila ofron konsulencė dhe shėrbime tė ndryshme nė Fushėn e Burimeve Njerėzore.
Njoftojmė qė Albanian HR Solutions sh.p.k. ka nisur procesin e selektimit pėr postin:
INXHINIER MEKANIK
K...
Inxhinier Elektrik
Albanian HR Solutions
Orė tė plota
Tirane
2016-09-06
"Albanian HR Solutions sh.p.k." ėshtė njė kompani e mbėshtetur mbi njė rrjet ekspertėsh e cila ofron konsulencė dhe shėrbime tė ndryshme nė Fushėn e Burimeve Njerėzore.
Njoftojmė qė Albanian HR Solutions sh.p.k. ka nisur procesin e selektimit pėr postin:
INXHINIER ELEKTRIK
...
Web/Graphic Designer
Albanian HR Solutions
Orė tė plota
Tirane
2016-09-21
Kompania "Albanian HR Solutions sh.p.k." ėshtė njė kompani e mbėshtetur mbi njė rrjet ekspertėsh e cila ofron shėrbime dhe konsulencė nė Fushėn e Burimeve Njerėzore.
Albanian HR Solutions sh.p.k, e cila po bashkėpunon me njė subjekt i cili mbėshtet nga organizmat kryesore ekon...
Preventivues i Ndėrtimeve Civile
Albanian HR Solutions
Orė tė plota
Tirane
2016-10-04
Kompania "Albanian HR Solutions sh.p.k." ėshtė njė kompani e mbėshtetur mbi njė rrjet ekspertėsh e cila ofron shėrbime dhe konsulencė nė Fushėn e Burimeve Njerėzore.
Albanian HR Solutions sh.p.k, ka filluar procesin e selektimit tė kandidatėve pėr pozicionin:
Preventivues i N...
Menaxher Blerje
Albanian HR Solutions
Orė tė plota
Tirane
2016-10-10
Kompania "Albanian HR Solutions sh.p.k." ėshtė njė kompani e mbėshtetur mbi njė rrjet ekspertėsh e cila ofron shėrbime dhe konsulencė nė Fushėn e Burimeve Njerėzore.
Albanian HR Solutions sh.p.k ka filluar selektimin e kandidatėve pėr pozicionin:
Menaxher Blerje
Kriteret/k...
Graphic Designer (Print)
Albanian HR Solutions
Orė tė plota
Tirane
2016-10-11
Kompania "Albanian HR Solutions sh.p.k." ėshtė njė kompani e mbėshtetur mbi njė rrjet ekspertėsh e cila ofron shėrbime dhe konsulencė nė Fushėn e Burimeve Njerėzore.
Albanian HR Solutions sh.p.k, ka filluar procesin e selektimit tė kandidatėve pėr pozicionin:
Graphic Designer...
Menaxher Restoranti
Albanian HR Solutions
Orė tė plota
Tirane
2016-11-02
"Albanian HR Solutions sh.p.k." ėshtė njė kompani e mbėshtetur mbi njė rrjet ekspertėsh e cila ofron konsulencė dhe shėrbime tė ndryshme nė Fushėn e Burimeve Njerėzore.
Njoftojmė qė Albanian HR Solutions sh.p.k. ka nisur procesin e selektimit pėr postin:
Menaxher Restoranti
...
Ekonomiste
Albanian HR Solutions
Orė tė plota
Tirane
2016-12-14
"Albanian HR Solutions Sh.p.k." ėshtė njė kompani e mbėshtetur mbi njė rrjet ekspertėsh e cila ofron konsulencė dhe shėrbime tė ndryshme nė Fushėn e Burimeve Njerėzore.
Njoftojmė qė Albanian HR Solutions sh.p.k. ka nisur procesin e selektimit pėr postin:
Ekonomiste
Kualifik...
Production Manager
Albanian HR Solutions
Orė tė plota
Tirane
2017-01-07
Albanian HR Solutions Ltd. is a company providing services in Executive Search, General Search & Recruitment, Career Management and Consulting based in Tirana (AL).
For our partner, an International Company, which is expanding its activity in Albania, we are looking for poten...
Production Manager
Albanian HR Solutions
Orė tė plota
Tirane
2017-02-06
Albanian HR Solutions Ltd. is a company providing services in Executive Search, General Search & Recruitment, Career Management and Consulting based in Tirana (AL).
For our partner, an International Company, which is expanding its activity in Albania, we are looking for poten...
Menaxher Shitje HoReCa
Albanian HR Solutions
Orė tė plota
Tirane
2017-03-03
"Albanian HR Solutions Sh.p.k." ėshtė njė kompani e mbėshtetur mbi njė rrjet ekspertėsh e cila ofron konsulencė dhe shėrbime tė ndryshme nė Fushėn e Burimeve Njerėzore.
Njoftojmė qė Albanian HR Solutions sh.p.k. ka nisur procesin e selektimit pėr postin:
Menaxher Shitje HoRe...
Financier/e
Albanian HR Solutions
Orė tė plota
Tirane
2017-09-06
Kompania "Albanian HR Solutions sh.p.k." ėshtė njė kompani e mbėshtetur mbi njė rrjet ekspertėsh e cila ofron shėrbime dhe konsulencė nė Fushėn e Burimeve Njerėzore.
Njoftojmė qė Albanian HR Solutions ka nisur procesin e selektimit pėr postin:
Financier/e (Senior)
Kualifiki...
Konsulent Udhetimi
Albanian HR Solutions
Orė tė plota
Tirane
2017-09-08
"Albanian HR Solutions Sh.p.k." ėshtė njė kompani e mbėshtetur mbi njė rrjet ekspertėsh e cila ofron konsulencė dhe shėrbime tė ndryshme nė Fushėn e Burimeve Njerėzore.
Njoftojmė qė Albanian HR Solutions sh.p.k. ka nisur procesin e selektimit pėr postin:
Konsulent Udhėtimi
...
Specialist i Burimeve Njerėzore
Albanian HR Solutions
Orė tė plota
Tirane
2017-09-22
Kompania "Albanian HR Solutions sh.p.k." ėshtė njė kompani e mbėshtetur mbi njė rrjet ekspertėsh e cila ofron shėrbime dhe konsulencė nė Fushėn e Burimeve Njerėzore.
Albanian HR Solutions sh.p.k ka filluar selektimin e kandidatėve pėr pozicionin:
Specialist i Burimeve Njerėzo...
Pėlqeni dhe shpėrndani Perspekti.com




