Analist/e Financiar/e, Communication Progress Sh.p.k., Tiranė
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Mė dėrgo punė si kjo
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe punė si kjo do ju dėrgohen te emaili i juaj nga Perspekti.
Email:
Nuk jeni regjistruar pėr kėtė punė.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.
Reklama e punės u dėrgua me email
Detajet e reklamės janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Reklama e punės nuk u dėrgua me email
Detajet e reklamės nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe kjo punė do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Puna nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.
Analist/e Financiar/e
Kjo reklamë ka skaduar. Ju lutem shikoni reklama të ngjashme më poshtë.
Kompania
Communication Progress Sh.p.k.
Lloji i punës
Orė tė plota
Vendndodhja
Tiranė
Sektori
Servise financiare
E shtuar
28-02-2018 06:34
Identifikimi
#4080

Përshkrimi i punës

Communication Progress Sh.p.k (www.commprog.com) ėshtė duke kėrkuar njė kandidat/e tė pėrshtatshėm pėr pozicionin “Analist/e Financiar”, i/e cili/a do tė jetė pjesė e ekipit te Analistėve tė Biznesit.

Detyrat:
•Identifikimi i kėrkesave pėr modulin e kontabilitetit nė bashkėpunim me klientin dhe palėt e interesuara nga ana e tij, kryerja e analizės financiare dhe pėrshtatja e kerkesave me sistemin ERP.
•Ndjekja e implementimit te kėrkesave nė bashkėpunim me zhvilluesit dhe asistimi ne implementim.
•Pėrgatitja e Manualit tė Perdorimit tė modulit tė Kontabilitetit pėr klientė tė veēante.
•Aplikimi i Kontabilitetit Financiar dhe Pasqyrave Financiare tė klienteve nė ERP dhe analizimi i raporteve financiare dhe analitike.
•Suport i vazhdueshėm pėr pėrdorimin e modulit tė kontabilitetit nė sistemin ERP nga klientet.
•Raportimi tek drejtuesi i ekipit nė lidhje me ecurinė e implementimit dhe ēėshtjeve tė ngritura nga projektet qė ka nė ngarkim.

Kualifikimet / Kėrkesat:
•E preferueshme tė jetė diplomuar ne degėt Finance/ Informatike Ekonomike, ose degė tė ngjashme.
•Tė ketė aftėsi tė mira analitike dhe komunikuese
•Tė ketė aftėsi pėr tė punuar nė njė ambjent bashkėpunues
•Tė ketė njohuri shume te mira tė gjuhės Angleze, nė lexim dhe shkrim
•Te kete njohuri shumė te mira te standardeve kombėtare tė kontabilitetit
•Njohuri tė sistemeve tė tjera financiare shqiptare ose tė huaja..

Ju lutemi dėrgoni aplikimin tuaj tė plotė duke pėrfshirė njė letėr motivimi dhe cv-nė tek: rekrutime@commprog.com

Reklama tė ngjashme

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuajJu keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
dhF /

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė
Reklamė