Operatori Call Center/IT End of Day, Union Bank, Tiranė
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Mė dėrgo punė si kjo
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe punė si kjo do ju dėrgohen te emaili i juaj nga Perspekti.
Email:
Nuk jeni regjistruar pėr kėtė punė.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.
Reklama e punės u dėrgua me email
Detajet e reklamės janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Reklama e punės nuk u dėrgua me email
Detajet e reklamės nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe kjo punė do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Puna nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.
Operatori Call Center/IT End of Day
Kjo reklamë ka skaduar. Ju lutem shikoni reklama të ngjashme më poshtë.
Kompania
Union Bank
Lloji i punës
Orė tė plota
Vendndodhja
Tiranė
Sektori
Servise biznesi
E shtuar
28-02-2018 06:38
Identifikimi
#4081

Përshkrimi i punës

Union Bank ka filluar aktivitetin nė 2006, si pjesė e zgjerimit tė kompanive tė Union Grup nė Shqipėri. Qė nga themelimi, banka ka njohur rritje sinjifikative nė tė gjithė sektorėt dhe tani ka 30 degė nė qytetet mė kryesore tė Shqiperisė.
Sot Union Bank ka rreth 380 punonjės nė tė gjithė Shqipėrinė. Menaxhimi i Bankės i kushton rėndėsi tė veēantė krijimit tė njė ambjenti ku opinionet e punonjėsve inkurajohen dhe vlerėsohen. Ne jemi krenarė pėr raportet kolegiale dhe atmosferėn nė punė qė kemi dhe kėrkojmė qė t’i pėrmirėsojmė vazhdimisht ato.

Aktualisht menaxhimi ka identifikuar nevojėn pėr punėsimin njė Operatori Call Center/IT End of Day, ftohen tė aplikojnė kandidatė tė pėrshtatshėm pėr kėtė pozicion.

Shėrbimi i Call Center/IT End of Day ofrohet 24 orė, duke pėrfshirė edhe ditėt e festave zyrtare. Pėr kėtė pozicion kėrkohet disponibilitet dhe fleksibilitet pėr tė punuar nė turne dhe nė fundjavė.

Detyrat:
Call Center
•Trajton sipas procedurės telefonatat qė i vijne Bankes me pyetje tė ndryshme lidhur me produktet e bankės dhe pėr probleme tė cilesisė sė shėrbimit.
•Evidenton ankesat/lavderimet e klientėve dhe pėrcjell informacionin tek personat pėrgjegjės.
•Promovon shėrbimet dhe produktet bankare.
•Kryen anketim tė klientelės pėr probleme tė shėrbimit, produkteve, etj.

Kartat
•Njofton klientėt pėr marrjen nė dorėzim tė kartave pranė degėve/agjensive ku kanė aplikuar.
•Pranon telefonata nga klientėt pėr karta tė humbura/vjedhura dhe i trajton ato sipas procedurės sė pėrcaktuar, duke kryer edhe bllokime tė kartave nėse ėshtė e nevojshme.
•Pranon telefonata nga klientėt dhe i asiston pėr tė gjitha ēėshtjet e pėrdorimit tė kartave dhe Internet Banking.
•Kontakton klientėt tė cilėt janė nė vonesė nė pagimin e faturės sė kartės sė kreditit.

IT End of Day
•Monitoron rrjetin e degėve pėr aspektin e komunikimit dhe njofton stafin e IT nė raste tė evidentimit tė problemeve.
•Kryen monitorim tė statusit tė ATM-ve dhe kontaktim tė personave pėrgjegjės nė raste problemesh.
•Kryen procesin e mbylljes sė ditės logjike nė aplikacionin Bankar. Gjeneron raportet ditore sipas manualit tė mbylljes sė dites logjike tė punės.

Profili i kerkuar:
•Arsimi i lartė ekonomik ose nė fushė tė ngjashme me tė
•Njohuri mbi produktet/shėrbimet bankare
•Aftesi tė komunikimit nė telefon
•Njohuri shumė tė mira tė gjuhės angleze dhe kompjuterit.

Personat e interesuar duhet tė dėrgojnė brenda datės 8 Mars 2018:
-Leter “Shprehje Interesi” pėr Pozicionin
-CV
nė njėren nga adresat e mėposhtme:
Union Bank
Blv. Zogu I, pėrballe stacionit tė trenit
Tiranė
Fax: +355 4 2272 880
E-mail: hr@unionbank.al

Vetem kandidatet e pėrzgjedhur pėr intervistė do tė kontaktohen.

Union Bank sh.a. deklaron se i pėrpunon tė dhėnat personale tė aplikanteve mbėshtetur nė Ligjin Nr. 9887, datė 10.3.2008, “Pėr mbrojtjen e tė dhėnave personale” dhe Udhėzimin Nr.42 datė 22.07.2014 “Pėr pėrpunimin e tė dhėnave personale tė kandidatėve pėr punė”. Tė dhėnat personale tė aplikanteve janė kryesisht tė dhėnat e deklaruara nga ata vetė nė CV-ve tė tyre, gjithashtu dhe tė dhėnat e marra nga dokumentet e tjera tė paraqitura nga ata.

Union Bank sh.a. ka marrė masat organizative dhe teknike tė nevojshme me qėllim pėr tė garantuar sigurinė e tė dhėnave personale qė pėrpunon. Vetėm personeli i autorizuar ka akses nė tė dhėnat personale qė pėrpunon Union Bank sh.a. dhe ky personel ka pėr detyre tė ruajė konfidencialitetin e tė dhėnave sensitive.

Individėt qė aplikojnė pranė Union Bank sh.a. pranojnė dhe janė nė dijeni se tė dhėnat e tyre personale do tė pėrpunohen siē pėrshkruhet me sipėr.

Aplikantėt kanė tė drejtė tė kėrkojnė korrigjimin ose fshirjen e tė dhėnave personale tė tyre. Pėr tė ushtruar kėtė tė drejtė ata duhet tė kontaktojnė nė hr@unionbank.al

Reklama tė ngjashme

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuajJu keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
ZE;_b

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė