Ekonomist, Pierre Cardin Home, Tiranė
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Mė dėrgo punė si kjo
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe punė si kjo do ju dėrgohen te emaili i juaj nga Perspekti.
Email:
Nuk jeni regjistruar pėr kėtė punė.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.
Reklama e punės u dėrgua me email
Detajet e reklamės janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Reklama e punės nuk u dėrgua me email
Detajet e reklamės nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe kjo punė do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Puna nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.
Ekonomist
Kjo reklamë ka skaduar. Ju lutem shikoni reklama të ngjashme më poshtë.
Kompania
Pierre Cardin Home
Lloji i punës
Orė tė plota
Vendndodhja
Tiranė
Sektori
Servise financiare
E shtuar
28-02-2018 06:44
Identifikimi
#4082

Përshkrimi i punës

Pėrshkrimi:
Tė jetė pėrgjegjės pėr tė gjitha aspektet e menaxhimit financiar dhe fiskal tė operacioneve tė kompanisė. Tė sigurojė udhėheqje dhe koordinim nė pėrpjekjet administrative, planifikimin e biznesit, kontabilitetit dhe buxhetimit tė kompanisė.

Detyrat:
Planifikon, organizon, kontrollon, dhe vlerėson punėn e personelit tė finances. Pėrcakton kėrkesat e performancės dhe objektivat e zhvillimit personal.
Harton, zbaton dhe monitoron planet e punės pėr tė arritur qėllimet dhe objektivat.
Menaxhon likujditetet, llogaritė e pagesave dhe arketimeve.
Pergatit listėn e pagave.
Menaxhon dhe merr pjesė nė sigurimin e operacioneve tė kontabilitetit ne sistemin kompjuterike.
Merr pjese ne prokurimin dhe miratimin e blerjeve.
Krijon dhe mirėmban procedurat e kontrollit tė brendshėm dhe siguron qė standardet e kontabilitetit janė pėrmbushur.
Pėrgatit zbaton dhe kontrollon buxhetin e kompanisė.
Drejton pėrgatitjen e raporteve financiare, tė tilla si deklaratat e tė ardhurave, bilancet, dhe analiza e tė ardhurave ose tė shpenzimeve tė ardhshme, qė pėrmbledhin dhe parashikimin e gjendjes financiare tė organizatės. Pėrgatit raporte tė veēanta qė kėrkohen nga autoritetet rregullative.
Mbikėqyr investimin e fondeve, menaxhon rreziqet qė lidhen, mbikėqyre aktivitetet e menaxhimit tė parave tė gatshme, ekzekuton strategji kapitale pėr tė mbėshtetur zgjerimin e firmės.

Kualifikimet / Kėrkesat:
Te kete mbaruar Arsimin e Larte ne Fakultetin e Ekonomise.
Te kete ekpsperience pune.
Te njohe programet baze te paketes Microsoft Office, Finance 5.
Te njohe shume mire dokumentacionit financiar si dhe legjislacionit ne lidhje me fushen perkatese.
Te kete njohuri te Gjuhes Angleze.
Te kete kapacitete te zgjidhjes se problemeve me pergjegjesi dhe efektivitet.

Te interesuarit mund te dergojne CV tek hr@prestigehome.al

Reklama tė ngjashme

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuajJu keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
.`.T

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė
Reklamė