Magazinier, Albdesign, Tiranė
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Mė dėrgo punė si kjo
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe punė si kjo do ju dėrgohen te emaili i juaj nga Perspekti.
Email:
Nuk jeni regjistruar pėr kėtė punė.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.
Reklama e punės u dėrgua me email
Detajet e reklamės janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Reklama e punės nuk u dėrgua me email
Detajet e reklamės nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe kjo punė do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Puna nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.
Magazinier
Kjo reklamë ka skaduar. Ju lutem shikoni reklama të ngjashme më poshtë.
Kompania
Albdesign
Lloji i punës
Orė tė plota
Vendndodhja
Tiranė
Sektori
Servise biznesi
E shtuar
28-02-2018 07:03
Identifikimi
#4085

Përshkrimi i punës

Detyrat:
-Ky pozicion ka pėrgjegjėsinė pėr tė menaxhuar dhe kryer ēdo proces qė lidhet me magazinėn e kompanisė.
-Objektivi kryesor i magazinierit eshte te kontrolloje te gjitha materialet e produktet qe hyjne dhe dalin ne hapesiren qe ka nen pergjegjesi.
-Te kontrolloje vazhdimisht gjendjen e tyre e te kerkoje menaxherit perkates, materialet qe nuk gjenden ose jane ne perfundim ne magazine.
-Kujdeset per mirembajtjen e magazines dhe administrimin e mallrave dhe materialeve.
-Te kontrolloje sasine dhe cilesine e te gjitha produkteve qe hyjne e dalin tė bėjė sistematikisht inventaret pėr tė gjithė sektorėt e magazinės.
-Te respektoje rregullat dhe funksionimin e magazines.
-Tė kujdeset pėr tė gjitha tė mirat e materiale tė vendosura nė hapėsirėn qė ka nėn pėrgjegjėsi.
-Te beje planifikoje /organizoje shperndarjen e produkteve.
-Te menaxhoje levizjet e mjeteve.

Kualifikimet / Kėrkesat:
-Tė ketė mbaruar shkollėn e lartė, preferohen degė tė Ekonomikut ose te tjera.
-Tė ketė aftėsi nė pėrdorimin e kompjuterit (paketa Office).
-Tė gėzojė frymėn e punės nė grup dhe tė jetė dinamik.
-Tė bėjė nė bazė tė fletė-hyrjeve, flete-daljeve, ngarkimet dhe shkarkimet dhe kontrollin e sasise e cilesise se materialeve qe hyjne e dalin nga magazina.
-Te mbaje dokumentat e meparshme, si flete yrje, flete dalje, kartela, liber magazine, flete kerkese, proces verbal etj.
-Tė kontrollojė pėr sasinė dhe cilėsinė e tė gjithave produkteve qė hyjnė dhe dalin.
-Tė jetė nė gjendje tė pėrcaktojė ndryshimet nė ēmime nė periudha tė ndryshme.
-Tė ruajė dokumentacionin e menaxhimit tė Magazinės.
-Tė njohė, sistemojė dhe te mirembaje pjesėt e kėmbimit nė magazinė.
-Tė koordinohet me Menaxherin e Financės mbi inventarin e magazinės gjatė procesit tė dorėzimit tė materialeve.
-Tė jetė i komunikueshėm dhe pėrgjegjės pėr zbatimin e detyrave tė ngarkura.
-Te dorezoje ne afat dokumentat.
-Tė raportojė tek Eprori direkt pėr punėn e kryer dhe problemet qe ka.

Eksperienca:
- Minimumi 5-10 vjet eksperiencė punė si magazinier, preferohet nė sektorin privat.
- Tė jetė korrekt dhe fleksibėl.
- Tė jetė i organizuar dhe i komunikueshėm, pėr punėn nė grup.

Te gjithe te interesuarit te sjellin nje cv me foto ne adresen asfinanca2@albdesign.al
persqarime te metejshme ju lutem telefoni ne nr 068 90 73 773
nga e hena ne te premte ora 09.00-17.00.

Reklama tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuajJu keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
_9'Y@

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė
Reklamė