Account Manager, DigiCom sh.p.k., Tiranė
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Mė dėrgo punė si kjo
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe punė si kjo do ju dėrgohen te emaili i juaj nga Perspekti.
Email:
Nuk jeni regjistruar pėr kėtė punė.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.
Reklama e punės u dėrgua me email
Detajet e reklamės janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Reklama e punės nuk u dėrgua me email
Detajet e reklamės nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe kjo punė do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Puna nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.
Account Manager
Kjo reklamë ka skaduar. Ju lutem shikoni reklama të ngjashme më poshtë.
Kompania
DigiCom sh.p.k.
Lloji i punës
Orė tė plota
Vendndodhja
Tiranė
Sektori
Servise financiare
E shtuar
28-02-2018 07:06
Identifikimi
#4086

Përshkrimi i punës

Mundėsi e re punėsimi pėr tė interesuarit!
Digicom, operatori i vetėm 100% me fibėr optike, vijon tė rritet si kompani dhe tė kėrkon ty tė bėhesh pjesė e ekipit tonė.
Nėse je dinamik(e), i/e pėrkushtuar ndaj rezultateve dhe dėshiron tė bėhesh pjesė e departamentit tė Shitjeve tė Biznesit tė ftojmė tė aplikosh pėr pozicionin e mėposhtėm.
Titulli pozicionit: Account Manager

Detyrat dhe pėrgjegjėsitė:
1. Prezanton dhe u shet shėrbimet e kompanisė klientėve tė rinj dhe atyre ekzistues.
2. Arrin objektivat mujore tė pėrcaktuara nga kompania
3. Zbaton politikat, drejtimet dhe procedurat e kompanisė.
4. Identifikon dhe zgjidh nė kohė shqetėsimet e klientėve.
5. Mban marrėdhėnie tė rregullta me klientėt.
6. Bashkėpunon me departamentet pėrkatėse deri nė zgjidhjen e cdo problemi/kėrkese nga klientėt.

Kėrkesa pėr kandidatėt:
1. Tė ketė mbaruar arsimin e lartė (preferohet menaxhim, marketing)
2. Tė ketė aftėsi shumė tė mira komunikuese dhe tė punojė nė grup,
3. Tė ketė njohuri tė mira tė gjuhės angleze dhe italiane
4. Tė ketė aftėsi negociuese
5. Tė ketė njohuri shumė tė mira tė paketės Windows Office (Word, Excel, Power Point)
6. Tė disponojė leje drejtimi

Digicom Sh.p.k ofron:
• Pagė motivuese + Bonus
• Shpėrblime mbi bazėn e performancės
• Mundėsi trajnimi dhe promovimi
Tu duk interesant si pozicion? Atėherė mos vono, dėrgo CV e pėrditėsuar dhe dokumentet e tjerė nė hr@digicom.al dhe tė urojmė suksese.

Vetem kandidatet e perzgjedhur do te kontaktohen per hapa te metejshem.

Reklama tė ngjashme

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuajJu keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
:!0L

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė
Reklamė