Ujėvarat mė tė bukura nė botė
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Ujėvarat mė tė bukura nė botė

Lumenj qė rrjedhin nga shpatet kanė krijuar mrekulli natyrore me bukuri tė rrallė, tė quajtura ujėvara.

Ujėvara Sutherland, Zelanda e Re
Ujėvara Sutherland, Zelanda e Re
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 04/11/2017 20:30

Nga Zelanda e Re, deri nė Indi, ja disa prej ujėvarave mė tė mrekullueshme nė botė.

Ujėvara e Artė, Islandė

Ujėvara e Artė, Islandė

Ujėvara e Artė, Islandė

Ujėvara e Niagarės, SHBA-Kanada

 Ujėvara e Niagarės, SHBA-Kanada

Ujėvara e Niagarės, SHBA-Kanada

Ujėvara Iguazu, Argjentina

Ujėvara Iguazu, Argjentina

Ujėvara Iguazu, Argjentina

Ujėvara Nohkalikai, Indi

Ujėvara Nohkalikai, Indi

Ujėvara Nohkalikai, Indi

Ujėvara Plitvice, Kroaci

Ujėvara Plitvice, Kroaci

Ujėvara Plitvice, Kroaci


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuajJu keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
@bXN

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.