Ujėvara e Mirushės - Njė destinacion qė duhet vizituar patjetėr
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Ujėvara e Mirushės - Njė destinacion qė duhet vizituar patjetėr

Ujėvara e Mirushės, ndodhet nė fshatin Llapēevė tė Komunės sė Malisheves dhe padyshim llogaritet nga atraksionet mė tė veēanta dhe ndėr bukuritė e rralla natyrore tė Kosovės.

Ujėvara e Mirushės - Njė destinacion qė duhet vizituar patjetėr
Ujėvara e Mirushės - Njė destinacion qė duhet vizituar patjetėr
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 15/12/2017 23:20

Ujėvarat e Mirushės janė pjesė e njė parku me rėndėsi tė veēantė natyrore, shkencore, kulturore dhe turistike dhe se kjo zonė i pėrket kategorisė "Peizazh i mbrojtur", kurse rrjedha e lumit Mirusha i pėrket kategorisė "Monument natyror".

Nė kėtė park, lumi Mirusha gjatė rrjedhės sė tij kalon nėpėr njė grykė e cila njihet si Kanioni i lumit Mirusha, e i cili nė pjesėn e poshtme tė rrjedhės sė tij krijon 16 ujėvara me liqene qė e pėrbėjnė pjesėn mė atraktive tė kanionit dhe duke qenė kėshtu ndėr pikat mė tė vizituara turistike nė gjithė vendin.

Ujėvara e Mirushės - Njė destinacion qė duhet vizituar patjetėr

Ujėvara e Mirushės - Njė destinacion qė duhet vizituar patjetėr

Ujėvara e Mirushės - Njė destinacion qė duhet vizituar patjetėr

Ujėvara e Mirushės - Njė destinacion qė duhet vizituar patjetėr

Ujėvara e Mirushės - Njė destinacion qė duhet vizituar patjetėr

Ujėvara e Mirushės - Njė destinacion qė duhet vizituar patjetėr

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuajJu keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
VaQSQ

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė