Perspekti - Kėshilla ndriēimi pėr shtėpinė
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Kėshilla ndriēimi pėr shtėpinė

Aty ku ėshtė e mundur, ideale do ishte krijimi i njė vendi tė hapur, qė tė bashkojė aneksin dhe kuzhinėn nė mėnyrė qė tė fitoni hapėsirė dhe tė shtoni ndriēimin.

Kėshilla ndriēimi pėr shtėpinė
Kėshilla ndriēimi pėr shtėpinė
Nga: Ndricim Topalli
Publikimi: 30/10/2015 17:56

Nėse nuk keni mundėsi, atėherė mund ta favorizoni kalimin e dritės mes dy hapėsirave pėrballė njėra-tjetrės, edhe pa hequr dorė nga ndarja e tyre, duke ulur lartėsinė e murit ndarės nė mėnyrė qė tė lejoni shpėrndarjen e vazhdueshme tė dritės dhe tė zgjasni kohėn e ndriēimit diellor.

Zgjidhni me kujdes abazhurėt. Nėse dhoma ėshtė e errėt, atėherė do tiu duhet ndihma e dritės artificiale dhe ėshtė shumė e rėndėsishme qė ky pėrbėrės i mobilimit tė jetė jo vetėm i zgjedhur me shije, por edhe funksional.

Kėshilla jonė do tė ishte tė zgjidhnit njė ndriēues me sistem, qė pėrveēse ėshtė dekorativ, ju ndihmon qė tė keni ndriēim mė tė mirė nė shtėpi, krahasuar me llambadarin klasik qė ka vetėm njė llambė.

Kėshilla ndriēimi pėr shtėpinė, dhomė gjumi

Kėshilla ndriēimi pėr shtėpinė, dhomė gjumi

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
0aE@S

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė