Ambjent biznesi, 1 dhoma gjumi, Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Mė dėrgo reklama si kjo
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe reklama si kjo do ju dėrgohen te emaili i juaj nga Perspekti.
Email:
Nuk jeni regjistruar.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.
Reklama u dėrgua me email
Detajet e reklamės janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Reklama e shtėpisė nuk u dėrgua
Detajet e reklamės nuk janė dėrguar me email. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe kjo punė do ju dėrgohet shoqėrisė tuaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Reklama nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.
Ambjent biznesi, 1 dhoma gjumi, Tirane
€280
Kjo reklamë ka skaduar. Ju lutem shikoni reklama të ngjashme më poshtë.

Detajet kryesore

Ambjent biznesi
Qiraja - Kohė tė gjatė
E pa mobiluar
Pa baēe
1 dhomë gjumi
1 banjë
0 vënde parkimi
Identifikimi #162

Përshkrimi

Disponojmė ambjent me qera, nė njė zonė tė frekuentuar dhe tė preferuar tek Rruga e Barrikadave, pėrballė shkollės Lidhja e Prizrenit.
Ambjenti ndodhet nė katin e 1 tė njė komleksi tė ri dhe ka njė sipėrfaqe prej 75meter katror.
Disponon 1 tualet, gjithashtu ka fasade xhami dhe hyrje te dedikuar me shkallė.
Ambjenti ėshtė lehtėsisht i pėrshtatshėm pėr biznese tė ndryshme.
Njė opsion I qėndrueshėm dhe i sigurt pėr investim.
Pėr ta vizituar na kontaktoni.

Reklama tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
Q;[)<

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.