A ėshtė shtėpia juaj e pushtuar nga energjia negative? E tregon ky test i thjeshtė
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

A ėshtė shtėpia juaj e pushtuar nga energjia negative? E tregon ky test i thjeshtė

Testi 60-sekondėsh i Feng-Shui: Zbuloni nėse nė shtėpinė tuaj ka magji...

A ėshtė shtėpia juaj e pushtuar nga energjia negative? E tregon ky test i thjeshtė
A ėshtė shtėpia juaj e pushtuar nga energjia negative? E tregon ky test i thjeshtė
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 17/01/2018 22:01

Testi Feng Shui do t'ju ndihmojė qė tė zbuloni se nė shtėpinė tuaj a mbizotėron energjia pozitive apo negative.

Test shumė i thjeshtė i energjisė nė shtėpi bėhet me ndihmėn e flakės sė qiririt. Kėshtu verifikohet a ėshtė "e pastėr" energjia nė pjesė tė caktuara.

Ju nevojitet njė qiri, mbajtėsi i qiririt, ēakmaku dhe qetėsi e plotė...

Uluni nė vend tė qetė nė banesė (shtėpi). Ndizni qiririn nė mbajtės para vetės dhe qėndroni qetė disa minuta me kapakė tė lėshuar.

Bėni distancė tė mjaftueshme midis frymėmarrjes suaj dhe flakės sė qiririt.

Nėse energjia e hapėsirės ėshtė e mirė, flaka e qiririt ėshtė e qetė dhe ka ngjyrė tė verdhė ari.

Nėse flaka e qiririt pėlcet duke u djegur, ka ngjyrė tė kaltėr, sillet ēuditshėm, "kėrcen" apo nxjerr shkėndija, atėherė hapėsirėn duhet pastruar energjetikisht.

Flaka tregon qė nė memorien e mureve ndodhet pėrshkrim i keq i ngjarjeve tė kaluara.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
-GW7

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.