Si mund tė aromatizoni dollapin me disa truke natyrale?
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Cilat janė zonat qė duhet tė pastroni mė shpesh nė shtėpi?

Ju mund tė jeni nga ato persona qė kaloni orė tė tėra nė pastrimin e shtėpisė, megjithatė ka disa vende qė i neglizhoni.

Cilat janė zonat qė duhet tė pastroni mė shpesh nė shtėpi?
Cilat janė zonat qė duhet tė pastroni mė shpesh nė shtėpi?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 17/02/2018 17:59

1. Perdet

Ato qė mbledhin merimangat e pluhurit pasi janė njė pengues e dritės dhe ambientit tė jashtėm. Prandaj herės tjetėr kur pastroni shtėpinė hidhini sytė nga perdet.

2. Telekomanda

Ėshtė objekti mė i neglizhuar edhe pse e pėrdorim gjithmonė. Shenjat e gishtave dhe duart e pista janė arsyeja pse telekomanda ėshtė e mbushur me mikrobe.

3. Jastėkėt dekorues

Ato hidhen sa andej kėndej dhe pėr mė tepėr mbėshteten nė ēdo vend tė mundshėm.

4. Dyert

Jo vetėm ato qė ndajnė dhomat nga njėra tjetra por edhe dyert e dollapit, bufesė e ēdo gjėje tjetėr.

5. Koshi i plehrave

Koshi i plehrave nuk kanė pėr qėllim tė jenė tė pista, por qėndrojnė aty vetėm pėr tė vėnė gjėra tė pista. Megjithėse kjo nuk ėshtė puna mė e kėndshme, ėshtė njė gjė qė duhet bėrė.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
C\b<1

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė