Pajisjet mė tė nevojshme teknologjike qė ēdokush do dėshironte ti kishte
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Pajisjet mė tė nevojshme teknologjike qė ēdokush do dėshironte ti kishte

Teknologjia tashmė ėshtė bėrė pjesė e stilit tonė tė jetesės dhe ėshtė bėrė thuajse e paimagjinueshme jeta dhe puna jonė pa to.

Pajisjet mė tė nevojshme teknologjike qė ēdokush do dėshironte ti kishte
Pajisjet mė tė nevojshme teknologjike qė ēdokush do dėshironte ti kishte
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 30/12/2017 18:55

Nėse jeni tė apasionuar pas teknologjisė, nė kėtė artikull Perspekti ju kėshillon disa nga pajisjet mė trendy High-Tech.

Orė inteligjente me kartė Sim

Njė orė inteligjente e cila kryen tė gjitha funksionet e njė Smartphone: telefonata, mesazhe, internet e shumė funksione tė tjera. Mjafton tė vendosni kartėn SIM. Gjithashtu mund tė lidhet nėpėrmjet Bluetooth-it me Telefonin tuaj (Andorid ose iOS) dhe ju njofton kur ju vjen njė telefonatė, mesazh apo njoftime tė tjera. Mund tė pėrgjigjeni direkt nga ora apo tė kontrolloni kamerėn e telefonit tuaj nėpėrmjet orės.

Kufje me Bluetooth dhe bateri e jashtme

Nėse jeni tėrė kohėn nė telefon ju me siguri mbeteni edhe pa bateri dhe nga ana tjetėr do tė donit tė ishit handsfree teksa jeni duke ecur, duke ngarė makinėn apo duke u marrė me njė punė apo aktivitet fizik. Prandaj ky set shumė i veēantė me bateri tė jashtme dhe kufje me Bluetooth do tė ishin njė paketė e pazėvendėsueshme dhe qė nuk do tė linit vend pa e marrė me vete).

Music Box me Bluetooth

Muzika ėshtė gjithashtu pjesė e pandashme e jetės sonė dhe tashmė pėrmes bokseve me Bluetooth ju mund tė dėgjoni muzikėn tuaj tė preferuar kudo dhe me cilėsi shumė tė lartė.

Syze virtual 3D VR Box

Edhe kėto size janė ndėr aksesorėt qė nuk duhet tju mungojnė nėse dėshironi ta ktheni smartphone tuaj nė njė "home cinema" tė vogėl dhe personale. Pėrmes VR Box mund tė shihni filma nė 3D direkt nga telefoni juaj duke pėrjetuar njė eksperiencė shumė tė veēantė.

Mini MP3 player xhepi

Kudo qė shkoni, mund tė dėgjoni muzikė pėrmes kėtij mp3 player shumė tė vogėl, tė cilin mund ta vendosni nė xhep dhe tė vazhdoni tė merreni me aktivitetet tuaja duke dėguar muzikė pėrmes kufjeve.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
C@&N

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė