Risia mė e fundit nė Instagram ėshtė...
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Risia mė e fundit nė Instagram ėshtė...

Instagrami mė nė fund vjen me GIF.

Risia mė e fundit nė Instagram ėshtė...
Risia mė e fundit nė Instagram ėshtė...
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 25/01/2018 15:01

Nėse jeni pėrdorues i rregullt i Instagrami duhet ta keni vėne re ndryshimin nė postimet nė story ose ne historinė e profilit tuaj.

Tashmė GIF-et do na shoqėrojnė dhe nė kėtė rrjet social.

Firma ka njoftuar se aplikacioni i instgaramit do pajiset me stickerat Gift tė cilat do mund ti bashkėngjisni fotove apo videove tuaja.

GIF pritet ti jap mė shumė ekspresivitet postimeve tuaj dhe tė kaloni njė nivel mbi tė tjerėt.

Pėr tė gjithė qė ata nuk e dinė GIF janė disa sticera qė lėvizin nėpėrmjet tė cilave ju mund tė jeni mė krijues dhe mė gazmorė.

Por si mund tė pėrdoren kėto sticera?

Mjafton tė hapni storyn tuaj dhe aty do ju do dali opsioni GIF, mjaftoni tė klikoni mbi tė dhe tė shkruani stikerin qė doni.

E pėr ju qė ky opsione nuk ju ėshtė shfaqur ende atėherė mjafton ti bėni update aplikacionit.

Gjithashtu pėrfaqėsues tė Insagramit kanė njoftuar se dhe pėr kėto story ju do njoftoheni nėse njė person do ti bėj screenshot.

Kjo risi bėnė qė instagrami tjua kaloi pėrsėri konkurrentėve tė tij, facebookut dhe snapchatit.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
EkAV,

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.