Cilat janė gabimet qė duhet tė shmangni nė Snapchat?
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Cilat janė gabimet qė duhet tė shmangni nė Snapchat?

Kujdes! Kėto janė gabimet qė duhet ti shmangni nė Snapchat

Cilat janė gabimet qė duhet tė shmangni nė Snapchat?
Cilat janė gabimet qė duhet tė shmangni nė Snapchat?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 07/02/2018 17:06

Snapchat ėshtė aplikacion i kėndshėm dhe i larmishėm pėrsa i pėrket funksioneve qė pėrmbush dhe pėr aq kohė qė e pėrdorni siē duhet.

Ėshtė nė dorėn tuaj ta bėni Snapchatin tuaj sa mė interesant ose tė mėrzitshėm, qė nė vend qė tė fitoni ndjekės t'i humbni ata.

Pėr tė shmangur kėtė tė fundit, ja cilat janė gabimet qė me siguri i keni bėrė, por nuk duhet t'i bėni mė kurrė.

Postimet jashtėzakonisht tė gjata

Ēdo Story qė zgjat mė shumė se dhjetė klikime ėshtė shumė e gjatė. Askush nuk ėshtė i interesuar tė shohė 10 minuta video tė maces apo tė ushqimit qė po ha.

Snap i dyfishtė

Bėheni tmerrėsisht i mėrzitshėm nėse tė njėjtin snap e postoni nė Story dhe ja dėrgoni edhe miqve. Jo vetėm qė ėshtė pėrsėritėse, por gjesti nuk shihet aspak si i personalizuar. Harrojini komplimentet. E vetmja gjė qė do tė merrni ėshtė njė "unfollow" ose njė mesazh qė shkruan "mos mė sill mė foto".

Tė mėrzitshėm

Ju mund t'i konsideroni si njė prezantim realist i ditės tuaj, por nga kjo nuk do tė fitoni ndjekės. Pėrdorni filtra, stickers dhe bitmoji. Bėjini snapet tuaja mė interesante. Gjithashtu, mos postoni gjithmonė foto tė njėjta nga i njėjti vend. Sigurohuni qė tė ketė pak varietet.

Tė pafytyrė

Shihni qė miqtė tuaj postojnė nė Snapchat ēdo pesė minuta, e nga ana tjetėr nuk i hapin mesazhet pėr tre ditė me rradhė. Ėshtė njė JO e madhe. Mos u bėni kurrė ky person.

Snap streak

Nėse jeni nė njė Snap Streak, nuk ėshtė aspak e kėndshme tė prishni atė qė janė dashur shumė shumė ditė pėr ta ndėrtuar. Ėshtė e dhimbshme dhe nuk harrohet shpejt.

Snapet e ndaluara

Mund tė duket humoristike tė postoni foto dhe video tė sikletshme tė miqve tuaj. Vetėm kini parasysh qė ata mund tė bėjnė tė njėjtėn gjė me ju. Ju pėlqen ideja? Jo? Atėherė mos e bėni!

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
XH>%Q

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.