Perspekti - Zhvillime faqesh interneti / Web Design
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Zhvillime faqesh interneti / Web Design

Perspekti ju ofron mundėsinė pėr krijim dhe zhvillim tė faqeve tė internetit me cilėsi tė lartė dhe plotėsisht funksional.

Ndėrtoni faqe interneti tė cilėsisė sė lartė dhe me ēmim tė arsyeshėm me Perspekti!
Ndėrtoni faqe interneti tė cilėsisė sė lartė dhe me ēmim tė arsyeshėm me Perspekti!
Nga: Ndricim Topalli
Publikimi: 30/07/2016 11:09, Ndryshuar: 30/07/2016 18:18

Ēfarė ėshtė njė website / faqe interneti?

Njė website ėshtė njė koleksion faqesh tė lidhura me njera-tjetrėn qė pėrmbajnė tekst, video, audio, fotografi, animime apo lidhje interaktive qė identifikohen me njė lidhje tė vetme si pėrshembull: www.perspekti.com.

Websites / faqet e internetit kanė shumė funksione dhe mund tė pėrdoren nė shumė menyra; faqja e interneti mund tė jetė personale, komerciale, shtetėrore ose organizatė jo fitimprurėse. Nė pėrgjithsi faqet e internetit janė tė dedikuara nė njė topik apo qėllim tė caktuar.

Si e ndihmon njė faqe interneti biznesin tuaj?

Faqet e internetit janė njė domosdoshmėri pėr sipėrmarrėsit, bizneset e vogla, biznese tė bazuara nė shtėpi, dhe pėr dikė qė shet produkte ose shėrbime. Pavarėsisht metodave tė tjera tė marketingut, faqet e internetit bėjnė tė mundur qė klientėt potencial t'ju gjejnė nėpėrmjet njė kėrkimi nė Google, ose mund tė mėsonjė mė shumė rreth jush, pasi mund tė kenė parė materiale tė tjera rreth jush dhe ky ėshtė ēelėsi pėr zbulimin e konsumatorėve tė rinj.

Nėse ju shisni nė linjė shėrbime apo produkte, tė paturit e njė faqe interneti ėshtė e qartė. Por edhe nėse ju nuk shisni asgjė direkt nė linjė, faqja e internetit mund tė shėrbejė si njė zgjatje e kartė-vizitės tuaj, me informacion nė lidhje me ju, biznesin tuaj, dhe shėrbimet qė ofroni. Mė e rėndėsishme, faqja juaj duhet tė cilesojė pėrvojat tuaja, dhe kredencialet tė tjera qė t'ju japė kredibilitet dhe klientėt potencial tė krijojnė mė shumė besim, kur tė vendosin nėse krijojnė marrveshje me ju apo jo.

Ēfarė ju ofron Perspekti?

Perspekti ju ofron mundėsinė qė tė personalizoni dhe tė pėrshtasni websitin / faqen e internetit tuaj sipas nevojave dhe preferencave tuaja dhe biznesit tuaj!

Janė disa proēese qė nga fillimi dhe deri tek mbarimi i njė websiti / faqe interneti dhe Perspekti ju jep mundėsinė e bashkėpunimit nė ēdo proēes gjatė zbatimit tė projektit.

Proēeset qė zbaton Perspekti:


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
H@?`j

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.