Hamburger
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Hamburger

Hamburgeri ėshtė njė ushqim i shpejtė, i cili tė ngop dhe pėrgatitet shumė shpejt.

Hamburger
Hamburger
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 14/09/2016 18:54

Hamburgeri pėrgatitet me bukė tė bardha tė posatshme, lyhen me gjalpė tė kompozuar ose tė thjeshtė, apo me majonezė, vihet nė mes mbushja (qofte e pėrgatitur posaēėrisht me mish tė grirė, kripė e piper ose qofte e gatshme pėr hamburger) qė duhet tė skuqet nė ēast.

Mbi qofte vihen patatet e skuqura, spėrkaten me mustardė, salcė domatesh dhe hamburgeri ngrohet nė elektrogrillė (nė lokal).

Sipas dėshirės, i hidhen edhe gogozhare tė prera nė fije, qepė tė grira hollė, feta domatesh ose kastraveca tė freskėt.


Komentet (1)

nje recete e mire.
- MANCHESTER UNITED, italy, 11-01-2017 11:27
276
268
Vlerėso komentin

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
A9#,-

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė