Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Reklamat e shtuara nga privat

1 automjet u gjet.

BMW 5 Series Tirane
200,000L

1995
245000 km
Manuale
2.4
Naftė
Makina ėshtė nė gjendje shume tė mire xhenerike.I Janė kryer tė gjitha shėrbimet xhenerike nė mėnyre tė vazhdueshme ėshtė ndėrruar vaje dhe filtra. Ėshtė sjelle nga ana Ime nga Gjermani dhe ėshtė pėrdore vetėm nga ana Ime e shesė pėr arsye tė mos pėrdorimi. Nuk ėshtė pėrfshi asnj...
Reklamė