Mercedes-Benz CLS 3.5 2006 Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Mė dėrgo reklama si kjo
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe reklama si kjo do ju dėrgohen te emaili i juaj nga Perspekti.
Email:
Regjistrim i pa suksesshėm.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.
Reklama u dėrgua me email
Detajet e reklamės janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Reklama nuk u dėrgua
Detajet e reklamės nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe kjo punė do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Reklama nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.
BMW 5 Series 2.4 1995 Tirane
200,000L
Kjo reklamë ka skaduar. Ju lutem shikoni reklama të ngjashme më poshtë.
1995
Manuale
Veturė
Motor 2.4
Naftė
245000 km

Identifikimi #486

Makina ėshtė nė gjendje shume tė mire xhenerike.I Janė kryer tė gjitha shėrbimet xhenerike nė mėnyre tė vazhdueshme ėshtė ndėrruar vaje dhe filtra. Ėshtė sjelle nga ana Ime nga Gjermani dhe ėshtė pėrdore vetėm nga ana Ime e shesė pėr arsye tė mos pėrdorimi. Nuk ėshtė pėrfshi asnjėherė nė ndonjė aksident.. Ēama elektrike , kondicionerė , disqe alumi

Specifikimi teknik i dhënë nga përdoruesi.

Marka BMW
Modeli 5 Series
Motori 2.4
Karburanti Naftė
Litrat e motorit 30
Kilometrazhi 245000
Kamio Manuale
Lloji i makinës Veturė
Viti i prodhimit 1995
Ngjyra E zezė
Numri i dyerve 5
Numri i vëndeve 5
Kilometrazhi nga 0-60m/h(s) 35.0
Shpejtësia maksimale 240
Lartësia 180
Gjerësia 190
Gjatësia 497
Kapaciteti i sabratorit 80

Informacionet e dhëna nga përdoruesi për pjesët e brenshme të makinës.

Përdoruesi nuk ka dhënë informacione për pjesët e brendshme.

Informacionet e dhëna nga përdoruesi për pjesët e jashtme të makinës.

Përdoruesi nuk ka dhënë informacione për pjesët e jashtme.

Informacionet e dhëna nga përdoruesi mbi sigurinë e makinës.

Përdoruesi nuk ka dhënë informacione për sigurinë.

Reklama tė ngjashme

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
_\LO2

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė