Fjalori Ekonomik - Fjalė me shkronjėn J.
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Fjalori Ekonomik - Fjalė me shkronjėn J.

Perspekti sjell pėr ju fjalorin ekonomik. Fjalėt ekonomike me shkronjėn J.

Fjalori Ekonomik - Fjalė me shkronjėn J.
Fjalori Ekonomik - Fjalė me shkronjėn J.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 09/10/2017 17:45

Joint Venture

Njė marrėveshje biznesi, ku dy ose mė shumė palė pranojnė tė bashkojnė resurset e tyre pėr tė arritur njė qėllim tė pėrbashkėt. Qėllimi mund tė jetė njė projekt i ri ose ēdo lloj aktiviteti tjetėr biznesi.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
$&bU0

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė