Konsumoni ēumēakėz? Ndalojeni menjėherė kėtė veprim nėse e doni veten tuaj!
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Konsumoni ēumēakėz? Ndalojeni menjėherė kėtė veprim nėse e doni veten tuaj!

Ēamēakėzi ėshtė armiku kryesor i dhembėve tė mbushura.

Konsumoni ēumēakėz? Ndalojeni menjėherė kėtė veprim nėse e doni veten tuaj!
Konsumoni ēumēakėz? Ndalojeni menjėherė kėtė veprim nėse e doni veten tuaj!
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 09/12/2017 15:41

Nė tė gjitha reklamat e ēamēakėzėve qė shohim thuajse ēdo ditė nė televizion, kėshillohet tė pėrtypim njė tė tillė pas ēdo vakti. Ėshtė e vėrtetė qė mund tė largojė aromėn e keqe tė gojės por, fatkeqėsisht ka edhe disa efekte negative tė cilat duhet t'i lexoni patjetėr.

"Ēamēakėzi ėshtė armiku kryesor i dhembėve tė mbushura", shprehen stomatologėt. Gjithashtu na bėjnė me dije se ēamēakėzi dėmton edhe smaltin e dhėmbėve i cili ėshtė njė ndėr faktorėt kryesorė i cili i mban dhėmbėt tonė tė shėndetshėm.

Mos e mendoni si shaka kėtė qė lexuat!

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
-"ZW6

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė