Perspekti - ADema Kompani Ndėrtimi Prodhime Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

ADema

Industritë që ADema përfshin

Kompani Ndėrtimi, Prodhime

Detajet e kontaktit

demaadrian@yahoo.com
+355696669330

Adresa

Kthesa e Kamzes, Tirane
1179 shikime

Përshkrimi

ADema perfaqesuar nga Z. Adrian Dema eshte kompani e cila ushtron aktivitetin e saje ne sektore te ndryshem te ndertimit duke i dhene mundesi keshtu klienteve te kryejne punimet me nje nenkontraktor te vetem. Kostot e uleta te sherbimit ,si dhe cilesia dhe korrektesia jane faktore te cilet karakterizojne kompanine.

Ēfarė ofron:
ADema ofron per klientet sherbime te natyrave te ndryshme duke filluar me rikonstruksione objektesh,punime elektrike, punime hidraulike dhe prodhim mobiljesh. Kjo ben te mundur per klientet ,qe me nje grup te vetem pune te kryejne te gjitha punimet ne objektin e tyre.

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
.Qda

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.