Perspekti - Climacasa sh.p.k. Energji Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

Climacasa sh.p.k.

Industritë që Climacasa sh.p.k. përfshin

Energji

Detajet e kontaktit

info@climacasa.al
+35542270998
+355692027109

Adresa

Rruga e Kavajės, 100 m pėrpara urės sė Teknologjikes, Tirane
762 shikime

Përshkrimi

Climacasa sh.p.k. operon tashmė nė tregun Shqipėtar prej vitesh, me aktivitet kryesor nė projektim tregtim dhe instalim tė paisjeve pėr sisteme ngrohje-ftohje, chiller dhe fan-coil, sistemeve te ngrohjes me kaldaja,kondicionim etj. Kompania ka njė staf tė specializuar nė kete fushe, tė cilėt kujdesen deri nė detaje nė shėrbimin ndaj klientit deri ne dorezimin e punes.Objektivi kryesor i kompanisė ėshtė qė tė arrijė komfortin nė ambientet tuaja, shėndet dhe kursim energjie. Sot investimi mė I mire ėshtė efikasiteti I energjisė, e cila prodhon njė kthim tė madh tė investimeve, nė kohė tė caktuara, Climacasa ka si qėllim tė hartojė, instalojė dhe mirėmbajė sistemet nė mėnyrė efikase tė ngrohje ftohjes si dhe hidraulike dhe tė rizhvillojė ato tė vjetėruara, duke ofruar zgjidhje me nevojat specifike tė secilit klient sipas kerkesave. Gama e gjėrė e artikujve I siguron konsumatorit zgjidhjen e duhur.

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
WD,&2

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.