Perspekti - AD Company Turizm Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

AD Company

Industritë që AD Company përfshin

Turizėm

Detajet e kontaktit

tourism@adcompany.al
+35542220269
+355696005706

Adresa

Myslym Shyri, Tirane
867 shikime

Përshkrimi

AD Company ka hyre ne treg me qellim qe tju ofroje klienteve sherbime dhe produkte ne perputhje me kerkesat specifike te tyre ne fushen e turizmit, udhetimeve, shit-blerje dhe vleresime pronash, sigurime, prone, jete udhetimi dhe trajnime ne fushen e marketingut dhe marredhenieve me publikun

AD Company ofron paketa turistike dhe oferta fantastike te minutes se fundit per individe, cifte, familje dhe grupe, brenda dhe jashte vendit. Ne gjithashtu ofrojme bileta dhe rezervime per fluturime, hotele, makina me qera ne bashkepunim me kompanite me te njohura ne te gjithe boten. Ne I informojme klientet mbi iteneraret, akomodimet, mundesite e argetimeve, situatat emergjente mjekesore, diplomatike dhe financiare, kushtet politike dhe klimaterike, pushimet dhe festat zyrtare, terheqjet turistik

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
Dch[/

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.