Perspekti - Albania Travel & Voyage Agjensi Turistike Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

Albania Travel & Voyage

Industritë që Albania Travel & Voyage përfshin

Agjensi Turistike

Detajet e kontaktit

+355693531359

Adresa

Vangjush Furxhi, Tirane
357 shikime

Përshkrimi

Motoja jonė: Buzėqeshja juaj, Suksesi ynė

Albania Travel & Voyage meret me organizimin e ture-ve nė vendet shqip-folese.
Kjo agjensi u hap me njė mision tė vetėm:
Tju ofrojė klientėve mundėsinė tė prekin nga afėr, kulturėn, traditėn dhe bukuritė e vendeve tė cilėsuara ndryshe si Perla.

Tek ne do tė gjeni:
1.Udhėtim nė vendet turistike malore
2.Udhėtim nė vendet turistike bregdetare
3.Udhėtim nė vendet turistike dimėrore pėr skijim.
4.Ture tė organizuara nė grup ose paketa individuale.
5.Resorte dhe Hotele turistike pėr tė shijuar pushimet turistike nė stinėt e verės dhe dimrit.

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
?f7&&

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.