Perspekti - Visit Tirana Turizėm Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

Visit Tirana

Industritë që Visit Tirana përfshin

Turizėm

Detajet e kontaktit

contact@visit-tirana.com
045800419

Adresa

Sami Frasheri, Tirane
682 shikime

Përshkrimi

Visit Tirana eshte portali kryesor i turizmit te kryeqytetit, duke u ofruar kryesisht turisteve informacione per Tiranen, per eventet qe zhvillohen ketu dhe per gjithe destinacionet qe duhen vizituar. Ne ju ndihmojme ta shijoni vertet Tiranen, duke pare me te bukuren e saj, qofte dhe ne pak dite vizite. Shihni portalin tone www.visit-tirana.com , per te mesuar gjithcka rreth kryeqytetit.

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
&N"'

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.