Perspekti - Albania Silhouette Dance Dasma & Evente Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

Albania Silhouette Dance

Industritë që Albania Silhouette Dance përfshin

Dasma & Evente

Detajet e kontaktit

arlinsilhouette@gmail.com
0692370511

Adresa

Ali Pashe Gucia, Tirane
986 shikime

Përshkrimi

OFROJME KURSE DHE TRAJNIME PER:

1.KERCIME PROFESIONALE:
- Balet Klasike
- Balet NeoKlasik
- Balet Kontemporan
- Kercime Popullore Te Trevave Shqipetare
( per femijet parashkollor & steduntet e shkolles profesionale te baletit )

2.KERCIME MODERNE
- Hip - Hop
- R&B
- Kercime Spektakli etj.

3.KERCCIME TE SALLONIT DHE KERCIMET LATINE
- Vals Anglez
- Vals Vienez
- Tango
- Samba
- Rumba
- Mambo
- Cha - Cha - Cha etj

4. KERCIME LATINE KARAIBE
- Merengue
- Salsa
- Bachata

5. TE TJERA
- Aerobi Joga & Streching, si & trajnime per ciftet paramartesore.

TEK NE DO TE GJENI JO VETEM TRAJNIMET E MESIPERME POR KEMI MENDUAR PER TJU LARGUAR DHE NGA STRESI I PERDITESHEM ME SHERBIMION E MASAZHIT PROFESIONAL SI:
Masazh Relaxi
Fizioterapi etj.

PER ME TEPER VIZITONI AMBJENTET TONA!

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
/Y)!D

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.