Perspekti - AlbaniaGo Agjensi Turistike Tiranė
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

AlbaniaGo

Industritë që AlbaniaGo përfshin

Agjensi Turistike

Detajet e kontaktit

info@albaniago.com
+393929339262

Adresa

Nasi Pavlo, Tiranė
675 shikime

Përshkrimi

AlbaniaGo Tours Tour Operator e gestita da professionisti del settore del turismo, ha sede in Albania e si rivolge a una clientela italiana medio-alta con molta voglia di scoprire nuovi itinerari e conoscere il meglio dell'Albania.

Il valore aggiunto di AlbaniaGo Tours TO e il connubio tra persone nate e cresciute in Albania, che hanno pero studiato e lavorato nel mondo del turismo italiano e conoscono bene sia le esigenze della clientela sia i punti di forza dell'Albania.

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
9ED\

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.