Perspekti - Agjensia Imobilare RAM Pasuri tė Patundshme Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

Agjensia Imobilare RAM

Industritë që Agjensia Imobilare RAM përfshin

Pasuri tė Patundshme

Detajet e kontaktit

agjensiaram@gmail.com
+355042245556
+355692105082

Adresa

Sulejman Delvina, Tirane
1239 shikime

Përshkrimi

Agjensia Ram ka nje experience 15 vjecare ne treg qe dallohet per korrektesine, ndershmeri duke mos patur asnje reklamim nga klientet e saj.
Agjensia administron prona te personave qe nuk jetojne ne Shqiperi duke I shitur ose dhene me qera ne baze te marrveshjeve qe ka me klientin.
Agjensia ben ndermjetesim per kredi dhe per vleresim pasurie. Administratori i Agjensise eshte me profesion jurist.

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
Si#;^

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.