Perspekti - 2RC sh.p.k. Kompani Ndėrtimi Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

2RC sh.p.k.

Industritë që 2RC sh.p.k. përfshin

Kompani Ndėrtimi

Detajet e kontaktit

info@2rc.al
042254936
0692044440

Adresa

Pashko Vasa, Tirane
1490 shikime

Përshkrimi

Shoqėria 2RC sh.p.k. ėshtė njė shoqėri me kapital privat e cila ėshtė themeluar nė Tiranė, nė Korrik tė vitit 2006, e njohur mė parė nėn emrin 2R-Construction sh.p.k..

2RC e ka filluar aktivitetin e saj nė fushėn e ndėrtimit dhe konsulencės sė lidhur me kėtė sektor, e sot, falė punės serioze dhe korrekte ajo ėshtė zhvilluar me ritme tė konsiderueshme, duke e shtrirė veprimtarinė e saj mė gjerė nė kėtė industri, jo vetėm nė ndėrtime civile e industriale, por edhe me ndėrtime tė ndryshme nė fushėn elektro energjitike si: ndėrtime pėr linja tė tensionit tė lartė e tė mesėm, pėr shpėrndarjen e energjisė, pėr nėnstacione, kabina tė transformatorėve, etj.

Pėrgjatė ecurisė sė aktivitetit tonė, jemi shpėrblyer me besnikėrinė e klientėve, bashkėpunėtorėve dhe partnerėve tanė, tė cilėt njėherazi na kanė vlerėsuar pėr zgjedhjet e aplikuara nė projekte, ofrimin e teknologjive tė reja, si dhe vėmendjen tonė maksimale pėr cilėsi, siguri dhe zbatim tė afateve me pėrpikmėri.

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
H_--_

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.