Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Disa nga shprehjet mė tė famshme pėr dashurinė

Perspekti sjell pėr ju shprehjet mė tė mira pėr dashurinė nga Merlyn Monroe te Beyonce.

Disa nga shprehjet mė tė famshme pėr dashurinė
Disa nga shprehjet mė tė famshme pėr dashurinė
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 17/12/2017 13:12

Shumė njerėz tė famshėm shkrimtarė, artistė shprehin mendimin e tre pėr dashurinė duke u shndėrruar nė shprehje ku shumė prej nesh gjejnė veten.

Sidoqoftė, secili ka historinė e tij tė dashurisė. Por mund tė gjejnė veten edhe nė atė ē'ka tė tjerėt thonė pėr kėtė ndjenjė qė me siguri i jep kuptim jetės sonė.

Mė poshtė Perspekti ju njeh me disa nga shprehjet mė tė bukura tė cituara nga Marlyn Monroe, Beyonce, Oprah Winfrey apo dhe Martin Luther King.

Beyonce

Dashuria ėshtė njė akt i pafund faljeje. Falja nėnkupton kur heq dorė nga e drejta pėr tė lėnduar ty.

Marilyn Monroe

I dashuri i vėrtetė ėshtė ai i cili tė drithėron teksa tė puth ballin, apo tė qesh me sy apo thjesht tė sheh mes hapsirės.

Oprah Winfrey

Shumė njerėz do tė donin tė udhėtonin me ty me njė limuzinė, por ti ke nevojė pėr dikė i cili ėshtė i gatshėm tė marr me ty autobuzin nė momentin kur limuzina prishet e tė lė nė mes tė rrugės.

Taylor Swift

Mendoj se perfeksioni i dashurisė ėshtė se nuk ėshtė perfekte.

Dr. Seuus

E kupton qė ke rėnė nė dashuri kur nuk fle dot sepse realiteti ėshtė mė i bukur se vetė ėndrra.

Nick Carraway tek filmi "Getsbi i Madh"

Ai e shihte nė atė mėnyrė qė tė gjitha gratė do tė donin tė shiheshin nga njė burrė.

Martin Luther King

Errėsira nuk mund tė zhdukė errėsirėn, vetėm drita mundet.

Urrejtja nuk mund tė mposhtė urrejtjen, vetėm dashuria mundet.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
A!h)

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė