Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Ēfarė kuptimesh kanė trėndafili i kuq dhe ai i verdhė?

Buqetė, shportė apo vetėm njė. Nuk ėshtė me rėndėsi.

Ēfarė kuptimesh kanė trėndafili i kuq dhe ai i verdhė?
Ēfarė kuptimesh kanė trėndafili i kuq dhe ai i verdhė?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 04/01/2018 17:01

Trėndafilin asnjė grua nuk do ta refuzojė. Ta zbulojmė ēfarė porosie bart ngjyra e kėsaj lule qė ju dhurohet.

E kuqja: Dashuri dhe romancė

Njė nga simbolet mė universale tė dashurisė ėshtė trėndafili i kuq. Ai paraqet ndjenjat e sinqerta dhe mund tė haset edhe si simbol politik dhe historik dhe pėrherė ėshtė shenjė e sinqeritetit.

E verdha: Miqėsi, gėzim dhe shėrim

Ngjyra e verdhė ėshtė nė lidhje tė ngushtė me simbolin e Diellit dhe trėndafilat e verdhė synojnė t'i disponojnė njerėzit. Ato dėrgojnė porosinė e dashurisė platonike, pa kontekstin romantik si ngjyrat tjera. Pėrzgjedhja e ngjyrės sė verdhė paraqet gėzimin dhe kėnaqėsinė.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
!J3Yk

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė