Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Njerėzit qė kanė kėtė shenjė horoskopi mbajini shumė afėr

Kėto shenja tė zodiakut janė perfekte pėr miqėsi tė ngushta!

Njerėzit qė kanė kėtė shenjė horoskopi mbajini shumė afėr
Njerėzit qė kanė kėtė shenjė horoskopi mbajini shumė afėr
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 23/01/2018 22:23

Miqėsia ėshtė njė nga vlerat morale themelore tė njeriut, e cila na vė pėrpara disa detyra ndaj tė tjerėve. Pėr miqėsinė janė realizuar shumė vepra arti dhe ėshtė shkruar shumė nga shkrimtarėt mė tė mirė tė tė gjitha kohėrave.

Miqtė e vėrtetė janė ata qė shkėmbejnė reciprokishtt besimin, ėndrrat, mendimet, virtytet, gėzimet dhe dhimbjet, pa u ndarė kurrė!

Disa nga shenjat e zodiakut janė tė lindur pėr tė qenė nėn shoqėrinė e pėrjetshme tė njėri-tjetrit, e ju me siguri bėni pjesė nė kėtė grup. Zbuloni mė poshtė kombinimet perfekte.

Dashi & Ujori

Demi & Gaforrja

Binjakėt & Luani

Virgjėresha & Akrepi

Peshorja & Shigjetari

Bricjapi & Peshqit


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
,d]ZC

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė