Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

14 kėshilla pėr tė mos u ndjerė i pasigurtė.

Ēdonjėri nga ne ėshtė ndjerė tė paktėn njė herė nė jetė i pasigurtė. Nėse ndodheni nė njė situatė pasigurie kėto janė kėshillat e duhura per ju.

Mjaft u ndjetė i pasigurtė, ndiqni kėto kėshilla, dhe jeta juaj do tė ndryshojė.
Mjaft u ndjetė i pasigurtė, ndiqni kėto kėshilla, dhe jeta juaj do tė ndryshojė.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 24/08/2016 14:44

1. Mos kerkoni vlerėsime nga te tjerėt.

2. Flisni me veten me zė tė lartė ēdo ditė.

3. Mos kėrkoni lumturinė tek njerėzit e tjerė por tek vetja.

4. Largojini njerezit toksikė nga jeta juaj.

5. Trajtojeni veten tuaj nė mėnyrėn qė dėshironi t'ju trajtojnė tė tjerėt.

6. Mos u shqetėsoni shumė, dhe filloni tė bėni plane.

7. Mos kini frike tė keni pika tė dobėta dhe tė lėndoheni.

8. Mos ndiqni njerėzit qė nuk ju rrespektojnė.

9. Pėrballuni me frikėrat tuaja.

10. Bėni njė listė me gjėrat qė pėlqeni tek vetja.

11. Mos e krahasoni veten tuaj me tė tjerėt.

12. Hiqni dorė nga bisedat dhe mendimet negative.

13. Kurrė mos harroni qė ju jeni perfektė dhe unikė nė mėnyrėn tuaj.

14. Shmangini justifikimet dhe bėni fillimin tuaj sot.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
eAMd?

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė