Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Arsyet pėr tė qenė miq me shenjat e horoskopit.

Ēdo njeri ka tiparet e tij pozitive dhe negative. Por bazuar nė astrologji ne ju tregojmė se pėrse ju duhet tė qėndroni miq me dikė bazuar nė shenjen e tij tė horoskopit.

Bazuar nė astrologji ne ju tregojmė se pėrse ju duhet tė qėndroni miq me dikė bazuar nė shenjen e tij tė horoskopit.
Bazuar nė astrologji ne ju tregojmė se pėrse ju duhet tė qėndroni miq me dikė bazuar nė shenjen e tij tė horoskopit.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 18/07/2017 15:25
Dashi

Me njė Dash do tė keni shoqėrinė mė tė mirė tė mundshme.

Demi

Njė Dem do tju llastojė me dhuratat mė tė mira.

Binjakėt

Binjakėt mund tju bėhen bashkėpunėtorė nėse dėshironi tė kryeni njė krim ose ti ngrini dikujt njė kurth.

Gaforrja

Njė Gaforre do tė jetė gjithmonė pranė jush pėr tju pėrqafuar.

Luani

Do tju pėrgatisė ushqimin.

Virgjėresha

Njė Virgjereshė do tju ēojė nė vendet mė tė bukura tė botės.

Peshorja

Do tju dėgjojė ndėrkohė qė flisni nuk ka rėndėsi se pėr ēfarė bėhet fjalė.

Akrepi

Do tju gjendet gjithmonė pranė nė momentet e vėshtira.

Shigjetari

Do tė bėjė gjithēka pėr tju bėrė ju tė lumtur.

Bricjapi

Njė Bricjap mund tė kujdeset pėr ju kur jeni sėmurė.

Ujori

Ujori do tju ngushėllojė sa herė ndiheni keq.

Peshqit

Peshqit do tė mbajnė mend ditėlindjen tuaj ēdo vit.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
J8HIl

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.