Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Sekretet qė ju fsheh ēdo shenjė horoskopi!

Shumė njerėz janė supersticiozė dhe pėr ta ēdo gjė ėshtė e shkruar nė yje.

Sekretet qė ju fsheh ēdo shenjė horoskopi!
Sekretet qė ju fsheh ēdo shenjė horoskopi!
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 02/10/2017 17:27

Ju sjellim sekretet qė ēdo shenjė horoskopi ju fsheh:

Dashi:

Mund tė jenė shumė seriozė por pėlqejnė tė bėjnė shaka kėshtu qė mund tė qeshni me lot.

Demi

Bėjnė sikur nuk kuptojnė gjatė njė bisede por nė tė vėrtetė ata e dinė se ēfarė thatė, ēfarė mendoni dhe ēfarė kishit pėr drekė dje.

Binjakėt

Mund tju lexojnė si njė libėr

Gaforrja

Janė njė kontraditkė e bukur. Ata janė tė organizuar por dembelė, janė tė nxehtė por edhe tė ftohtė, janė tė ēuditshėm por edhe me klas.

Luani

Pėlqen t'i vėzhgojė tė tjerėt dhe imiton ēdokėnd, pėrpara tė gjithėve dhe ėshtė me tė vėrtetė pėr tė qeshur.

Virgjėresha

Nuk duket si person kureshtar, por nė fakt "vdes" pėr thashetheme dhe do tė dijė gjithēka rreth jush. Peshorja

Ata janė tė fiksuar pas bėrjes sė listave, por ju kurrė s'do ta dini kėtė.

Akrepi

Ndryshe nga ē'mendoni se janė shumė tė fortė, ata tmerrohen nga filmat e frikshėm.

Shigjetari

Ndryshe nga ēfarė ata do ju tregojnė ju, kėta persona kanė planifikuar ēdo gjė pėr jetėn e tyre, madje edhe emrat e fėmijėve.

Bricjapi

Janė tė ngathėt dhe kanė tendencėn tė ecin mbi gjėrat e thyera, por kanė shumė vetėkontroll dhe kėshtu e fshehin ngathtėsinė.

Ujori

Kur ju mendoni se ata po tregojnė teori tė reja filozofike ata janė duke menduar se ēfarė do hanė mė vonė. Ata e pėlqejnė faktin qė ju mendoni kėshtu.

Peshqit

Janė shumė miqėsor me tė gjithė por kanė shumė pak shokė dhe besojnė vetėm 1 person.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
P4K]c

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė