Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Ēfarė tregon pozicioni i gjumit pėr personalitetin tuaj?

Perspekti ka gjetur njė test tė thjeshtė qė mund tė zbulojė shumė pėr personalitetin tuaj.

Ēfarė tregon pozicioni i gjumit pėr personalitetin tuaj?
Ēfarė tregon pozicioni i gjumit pėr personalitetin tuaj?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 05/11/2017 17:39

Ėshtė me tė vėrtetė e thjeshtė. Shqyrtoni foton mė lart dhe zgjidhni pozicionin qė ju mendoni se flini nė shumicėn e kohės.

1

Nėse nuk ju zė gjumi pa nxjerrė gishtat e kėmbės teksa flini nė anėn tuaj, atėherė jeni njė person i qetė dhe i besueshėm.

2

Nėse flini nė pozicionin embrional atėherė keni shpesh nevojėn pėr tė qėnė i mbrojtur, t'ju kuptojnė dhe t'ju pėlqejnė.

3

Nėse flini pėrmbys duke nxjerrė krahėt dhe kėmbėt, atėherė ju jeni njė udhėheqės. Jeni impulsiv dhe merrni iniciativėn duke u siguruar qė ēdo tė jetė nė rregull nė jetėn personale e atė profesionale.

4

Nėse flini me shpinė, jeni njė person pozitiv i cili e do jetėn, ėshtė mėsuar gjithmonė tė jetė nė qendėr tė vėmendjes dhe i pėlqen shoqėria e mirė.

5

Nėse flini si ushtar, tė mbėshtetur mbi shpinė e me krahėt ngjitur nė tė dyja anėt, atėherė jeni njė person i cili pėrshtatet lehtė, i cili i di qėllimet nė jetė dhe lufton pėr t'i realizuar ato.

6

Nėse flini si ēafkė, me njė kėmbė ngritur, atėherė mundėsitė janė qė keni njė personalitet tė paparashikueshėm, qė i pėlqejnė aventurat ndėrkohė qė gjendja juaj shpirtėrore ndryshon aq shpejt sa i bėn tė tjerėt konfuzė.

Shtesė

Nėse filni nė shumė pozicione tė ndryshme, kjo ėshtė njė shenjė qė keni njė personalitet me shumė fytyra i cili mban tė fshehta qė dhe ju vetė nuk i keni kuptuar ende.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
#")fC

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė