Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Shenjat mė me fat pėr muajin Nėntor sipas astrologes Meri Shehu

Astrologe Meri ka folur pėr parashikimin e yjeve pėr muajin Nėntor. Meri tha cilat do tė ishin shenjat mė tė favorizuara nė dashuri, ekonomi, karrierė etj, po ashtu edhe pėr shenjat mė pak tė favorizuara.

Shenjat mė me fat pėr muajin Nėntor sipas astrologes Meri Shehu
Shenjat mė me fat pėr muajin Nėntor sipas astrologes Meri Shehu
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 10/11/2017 13:55

Renditja duke filluar nga mė pak tė favorizuarat:

12. Binjakėt do tė kenė kundėrshtime tė fuqishme nga eklipset. Disa plane tė tyre nuk do tė marrin drejtim dhe psikologjikisht do tė jenė nė njė nervozizėm derisa tė verė nė zbatim disa projekte.

11. Peshqit do tė kenė kundėrshtimet e Mėrkurit, do tė kenė dilema vendimmarrjeje. Por njė ėndėrr e tyre do tė bėhet realitet.

10. Luani do tė bėhet i ndjeshėm nė ēėshtjet familjare dhe nė karrierė. Ata do tė kenė ndryshime dhe vendimmarrje tė rėndėsishme, por do tė kenė njė bazė tė mirė ekonomike. Janė nė njė udhėkryq nėse do tė rrinė kėtu, apo do tė ikin diku tjetėr.

9. Virgjėresha do tė merret shumė me familjen kėtė muaj. Do tė jetė nė njė nervozizėm derisa tė vė nė zbatim disa projekte.

8. Bricjapi ėshtė nė njė moment erotik. Fundi i Nėntorit do tė sjellė pasiguri dhe nervozizėm.

7. Gaforrja ka filluar njė periudhė tė mirė, por nėse do tė zhyten nė njė pasion mė tė madh ata mund tė krijojnė probleme. Fati ėshtė nė anėn e tyre, ėshtė periudhė e mirė kontratash.

6. Ujori do tė marrė ndikime nga familja dhe karriera. I pret njė ndryshim i madh nė karrierė, por nuk janė shumė tė qetė.

5. Dashi do tė rregullojė vėshtirėsinė ekonomike. Nė datėn 18 do tė ketė njė ndryshim dhe rimėkėmbje.

4. Peshorja ka njė muaj tė favorshėm ekonomikisht. Por mund tė ketė edhe krisje, nervozizmi do tė jenė prezent, por do tė jetė muaj fitimprurės.

3. Akrepi do tė ketė fat nė dashuri dhe ekonomi dhe mund tė kenė llime tė reja nė lidhje me punėn. Ky ėshtė muaj i mbarė pėr ta.

2. Shigjetari ka njė muaj me sukses dhe erotik. Ata do tė marrin atė qė meritojnė. Do tė ketė aventurė dhe stabilitet. Mund tė tojnė ndonjė trashėgimi apo dhuratė.

1. Demi ėshtė i bekuar kėtė Nėntor. Talenti i tyre do tė dalė nė dukje. Mė nė fund do ta kapin fatin. Pas datės 18 mund tė kemi llime tė reja edhe nė marrėdhėnie. Do kenė shumė avantazhe.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
i62GX

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.