Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Kush ėshtė mbreti i astrologjisė?

Tungjatjeta mbret i Zodiakut!

Kush ėshtė mbreti i astrologjisė?
Kush ėshtė mbreti i astrologjisė?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 13/11/2017 18:28

Ju thėrrasim kėshtu, sepse kėshtu ndiheni. Jeni krenarė qė jeni Luanė, mė shumė se ēdo shenjė tjetėr pėr datėn qė ka lindur.

Udhėheqės i lindur, qė nuk ju ndal asgjė dhe qė nuk pajtoheni me asgjė tjetėr pėrveē mė tė mirės.

Nė punė kėrkoni perfektshmėrinė, nė familje komandoni, nė shoqėri jeni ai, tek i cili mbėshteten tė gjithė dhe ai qė rregullon gjithēka.

Jeni ju qė i zgjidhni tė tjerėt dhe atyre u duhet ta vėrtetojnė se vlejnė.

Njė Luan nuk do tė ketė kurrė nė krah dikė, i cili ėshtė mė poshtė pritshmėrive tė tij.

Si prind jeni shembullorė e thėnė ndryshe, rrisni Mbretin Luan.

Gjėrat qė tė tjerėt kanė zili, pėr ju janė si ajri qė thithni. Asnjė shenjė tjetėr nuk ka kaq shumė vetėbesim sa ju!


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
6^iL<

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.