Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Qelizat staminale mund tė rikthejnė shikimin

Qelizat staminale mund tė pėrdoren pėr tė rikthyer shikimin, nė rastet e humbjes sė shikimit, dėmtimeve apo sėmundjeve.

Qelizat staminale mund tė rikthejnė shikimin
Qelizat staminale mund tė rikthejnė shikimin
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 07/11/2017 18:25

Shtypi Britanik flet sot pėr njė metodė qė ėshtė pėrdorur nga Universiteti i Newcastle, falė sė cilės njė burrė qė kishte mbetur i verbėr nga njė sy pas njė sherri, ka mundur tė rikthejė plotėsisht shikimin.

Russel Turnbull, 38 vjeē, syri i djathtė i tė cilit kishte mbetur i djegur nė 1994, arrin tė shikojė.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
`G-RD

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.