Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Vendet ku mund tė shijoni perėndimin e diellit nėse shkoni nė Stamboll

Stambolli ėshtė i bukur nė ēdo orė tė ditės, por momenti mė i bukur pėr tė shijuar madhėshtinė e kėtij qyteti ėshtė perėndimi.

Vendet ku mund tė shijoni perėndimin e diellit nėse shkoni nė Stamboll
Vendet ku mund tė shijoni perėndimin e diellit nėse shkoni nė Stamboll
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 16/12/2017 13:19

Nėse je nė Stamboll kurrė mos e anashkalo perėndimin. Perspekti ju liston 4 vendet ku mund tė shijoni njė nga perėndimet mė tė bukura tė jetės.

Salacak

Vendi perfekt pėr tė shijuar perėndimin ėshtė nė pjesėn Aziatike tė Stambollit, pranė portit tė trageteve Uskudar. Shijojeni pamjen pranė Kullės sė Vajzės me njė gotė ēaj dhe tė ulur nė stolat aty pranė.

Kulla e vajzės
Kulla e vajzės

Perėndim nė Uskudar

Perėndim nė Uskudar

Kodra e tė dashuruarve

Stambolli ėshtė i famshėm pėr kodrat qė e karakterizojnė. Kodra e tė dashuruarve ėshtė mė e larta. Nga aty Stambollin e keni nė pėllėmbė tė dorės. Imagjinoni njė perėndim mė pamje nga Ortakoy, Xhamia Blu dhe ura e Bosforit!

Kodra e tė dashuruarve

Kodra e tė dashuruarve

Karakoy

Karakoy ėshtė njė nder lagjet mė tė perferuara nė Stamboll. Pamja e "Golden Horn" e bėn Karakoyn akoma edhe mė tė veēantė. Perėndimin mė tė bukur tė Stambollit Europian do ta shijoni pa diskutim nė kėtė lagje.

Karakoy

Karakoy

Kulla e Galatės

Perėndimin nga kulla e Galatės mund ta pėrshkruajmė si mė tė bukurin. Nga kjo kullė do tė shikoni tė gjithė Stambollin 360 gradė.

Kulla e Galatės

Kulla e Galatės


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
"3g7i

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė