Aparat per gjetjen e sinjalit satelitor, Tirane, €0
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Mė dėrgo produkte si ky
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe produkte si ky do ju dėrgohen te emaili i juaj nga Perspekti.
Email:
Nuk jeni regjistruar pėr kėtė produkt.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.
Reklama e produktit u dėrgua me email
Detajet e reklamės janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Reklama e produktit nuk u dėrgua me email
Detajet e reklamės nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe ky produkt do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Produkti nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

Aparat per gjetjen e sinjalit satelitor
€0

Tel: 0672444444

Detajet kryesore

Pajisje elektronike
Tirane
607 shikime
16-08-2016 11:41

Përshkrimi

Nje mjet i domosdoshem per ata qe meren me montime antenash televizive.

Shows strength and quality readings
Shows channel picture
Shows both S/N and C/N
Show numerical reading and bar reading
Completely programmable by the user
Signal Lock Light
Audio tone
3.5 inch TFT LCD Screen
DiSEqC Control
22KHz Control
Indicator Lights for 13/18 volts
Indicator lights for 22 KHz
Calculates Azimuth and Elevation
USB port for software upgrades
Global AC power charger included
12VDC power car charger included
Carrying case included
Neck strap included
USB software upgrade cable included

Reklama tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
?kJ*%

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė