Shprehjet e suksesit
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Shprehjet e suksesit

Perspekti sjell disa shprehje qė duhet ti keni gjithmonė nė mendje nėse luftoni tė arrini sukses.

Shprehjet e suksesit
Shprehjet e suksesit
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 07/11/2017 21:46

Syno Lart!

Ji Gjakftohtė!

Ēdo minutė ėshtė i vlefshėm!

Reflekto para se tė veprosh!

Shiko Botėn!

Pėrditėsohu!

Pėrpiqu fort pėr tė arritur suksesin!

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuajJu keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
[a*Y

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė