Tajlanda - Njė vend i mrekullueshėm Aziatik
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Tajlanda - Njė vend i mrekullueshėm Aziatik

Tajlanda njohet ndryshe edhe si toka e buzėqeshjeve.

Tajlanda - Njė vend i mrekullueshėm Aziatik
Tajlanda - Njė vend i mrekullueshėm Aziatik
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 06/11/2017 21:57

Tajlanda, e njohur ndryshe edhe si toka e buzėqeshjeve, vazhdon rritjen e saj nga parajsa e kampingjeve deri tek pushimet e zakonshme mė tė preferuarat. Joshja ėshtė e dukshme nga bukuria e rrethinave tė vendit, ushqimit shumė tė mirė, njerėzve tė shoqėrueshėm dhe cmimeve tė ulėta. Por Tajlanda ka njė trashėgimi kulturore tė mahnitshme, e mbushur me ideale Budiste.

Bangkok-u, kryeqyteti, llamburit nga energjia.

Por, janė ishujt qė tėrheqin vėmendjen mė tė madhe. Phuket ofron mė shumė vizitore. Shumica e hoteleve tė tij janė tė klasit botėror.

Tajlanda ėshtė njė nga vendet qė vitet e fundit ka pasur fluksin mė tė madh tė turistėve nga gjithė bota. Plazhet e mrekullueshme dhe atraksionet e qytetit nuk krahasohen me asnjė nė botė pėr nga veēantia e tyre.

Tajlanda - Njė vend i mrekullueshėm Aziatik

Tajlanda - Njė vend i mrekullueshėm Aziatik

Tajlanda - Njė vend i mrekullueshėm Aziatik

Tajlanda - Njė vend i mrekullueshėm Aziatik

Tajlanda - Njė vend i mrekullueshėm Aziatik

Tajlanda - Njė vend i mrekullueshėm Aziatik

Tajlanda - Njė vend i mrekullueshėm Aziatik

Tajlanda - Njė vend i mrekullueshėm Aziatik

Tajlanda - Njė vend i mrekullueshėm Aziatik

Tajlanda - Njė vend i mrekullueshėm Aziatik

Tajlanda - Njė vend i mrekullueshėm Aziatik

Tajlanda - Njė vend i mrekullueshėm Aziatik

Tajlanda - Njė vend i mrekullueshėm Aziatik

Tajlanda - Njė vend i mrekullueshėm Aziatik

Tajlanda - Njė vend i mrekullueshėm Aziatik

Tajlanda - Njė vend i mrekullueshėm Aziatik

Tajlanda - Njė vend i mrekullueshėm Aziatik

Tajlanda - Njė vend i mrekullueshėm Aziatik

Tajlanda - Njė vend i mrekullueshėm Aziatik

Tajlanda - Njė vend i mrekullueshėm Aziatik
Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuajJu keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
AKEL#

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė
Reklamė