Njė shpellė si nė pėrralla...
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Njė shpellė si nė pėrralla...

Kjo shpellė duket sikur ėshtė nxjerrė nga pėrrallat.

Njė shpellė si nė pėrralla...
Njė shpellė si nė pėrralla...
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 08/12/2017 17:27

Kjo shpellė nė Francė ka njė pamje me tė vėrtetė pėrrallore, pėr shkak tė disa "pishinave" ndriēuese qė gjenden nė tė.

Shpella e mahnitshme "La Grotte de St Marcel d'Ardeche" u zbulua pėr herė tė parė mė 1836 nga njė gjuetar, i cili e kishte parė atė rastėsisht.

Ajo ēfarė po i mahnit eksploruesit e kėsaj shpelle ėshtė forma e saj, pishinat ndriēuese dhe akumulimet e mineraleve.

Shpella e bukur po tėrheq ēdo herė e mė shumė vizitorė nga e gjithė bota. Ajo ndodhet nė jug tė Francės dhe se si duket ajo mund ta shihni mė poshtė.

Njė shpellė si nė pėrralla...

Njė shpellė si nė pėrralla...

Njė shpellė si nė pėrralla...

Njė shpellė si nė pėrralla...

Njė shpellė si nė pėrralla...

Njė shpellė si nė pėrralla...

Njė shpellė si nė pėrralla...

Njė shpellė si nė pėrralla...

Njė shpellė si nė pėrralla...

Njė shpellė si nė pėrralla...

Njė shpellė si nė pėrralla...

Njė shpellė si nė pėrralla...

Njė shpellė si nė pėrralla...

Njė shpellė si nė pėrralla...

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuajJu keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
g_KL>

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.