Ishujt e ėndrrave qė ju shkėpusin nga dimri gri
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Ishujt e ėndrrave qė ju shkėpusin nga dimri gri

Sot ėshtė e premte, fundjavė dhe tė gjithė kemi nevojė tė shkėputemi dhe tė pushojmė.

Grenada, Karaibe
Grenada, Karaibe
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 10/11/2017 13:03

Por ditėt nė dimėr janė gri dhe me shi, ēka tė detyron tė mbyllesh herė pas here nė shtėpi.

Por ju mund tė udhėtoni me mendje e pėr kėtė arsye pėrmes kėtyre fotove ne ju ftojmė tė qetėsoni sytė pėrmes ngjyrave qė na ofrojnė bukuritė e natyrės.

Udhėtoni pak nė Hawaii, Maldive, ishulli Nusa Penida nė Bali, Galapagos nė Ekuador si dhe Bora Bora. Por kujdes mos harroni se e hėna nis sėrish.

Ishujt Karaibe

Ishujt Karaibe

Hawaii

Hawaii

Bora Bora

Bora Bora

Amari Havodda, Maldive

Amari Havodda, Maldive

Nusa Penida, Bali

Nusa Penida, Bali

Galapagos

Galapagos


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuajJu keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
hV&3D

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.