Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Mė dėrgo reklama si kjo
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe reklama si kjo do ju dėrgohen te emaili i juaj nga Perspekti.
Email:
Nuk jeni regjistruar.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.
Reklama u dėrgua me email
Detajet e reklamės janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Reklama e shtėpisė nuk u dėrgua
Detajet e reklamės nuk janė dėrguar me email. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe kjo punė do ju dėrgohet shoqėrisė tuaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Reklama nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.
Magazinė, 1 dhoma gjumi, Tirane
30,000L
Kjo reklamë ka skaduar. Ju lutem shikoni reklama të ngjashme më poshtë.

Detajet kryesore

Magazinė
Qiraja - Kohė tė gjatė
E pa mobiluar
Pa baēe
1 dhomë gjumi
1 banjë
0 vënde parkimi
Identifikimi #183

Përshkrimi

Zona/Rruga : Rr. Frederik Shiroka prane Supermarket Joena

Jepet me qera ambient ne katin -1, ne garazh i pershtatshem per magazina.

Ambinenti eshte i thate ne kushte mira, me dy dalje, i mbyllur me qepen.

Reklama tė ngjashme