Mbani lulet tė freskėta pėr njė kohė tė gjatė me kėtė frut
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Mbani lulet tė freskėta pėr njė kohė tė gjatė me kėtė frut

Lulet e kėputura duhen shfrytėzuar nė maksimum pėr tė patur freski dhe aromė nė shtėpitė tuaja.

Mbani lulet tė freskėta pėr njė kohė tė gjatė me kėtė frut
Mbani lulet tė freskėta pėr njė kohė tė gjatė me kėtė frut
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 30/12/2017 16:44

Nėse jeni tė shqetėsuar pėr faktin qė buqeta juaj me lule mbi tavolinė, thahet apo vyshket shpejt, ka njė zgjidhje. Ka menduar natyra dhe pėr kėtė.

Gjithēka qė ju duhet tė bėni ėshtė tė shtrydhni njė gjysėm limoni.

Lėngun e limonit shtojeni tek uji i buqetės. Lulet tuaja do zgjasin mė shumė se njė javė.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
=fS/F

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė