Si mund tė aromatizoni dollapin me disa truke natyrale?
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Si mund tė aromatizoni dollapin me disa truke natyrale?

Tė gjithė i kujtojmė sapunėt e fshehur nėn veshjet e palosura nė dollap apo shamitė e parfumosura!

Si mund tė aromatizoni dollapin me disa truke natyrale?
Si mund tė aromatizoni dollapin me disa truke natyrale?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 17/02/2018 17:59

Tė gjithė i kujtojmė sapunėt e fshehur nėn veshjet e palosura nė dollap apo shamitė e parfumosura!

Kėto kanė qenė metodat natyrale tė aromatizuesve sipas gjysheve, e ndonėse nė treg ekzistojnė shumė produkte qė kryejnė tė njėjtin funksion, duket se kėto natyralet na pėlqejnė mė shumė!

Ēfarė ju nevojitet:

Oriz - Vaj esencial tė aromės suaj tė preferuar

Ja si tė veproni:

Nė njė tas hidhni oriz dhe shtojini disa pika vaj esencial tė aromės qė preferoni (livando, limoni, bajame etj). Shtojini masės pak sheqer dhe sodė buke pėr tė thithur aromat e pakėndshme tė dollapit.

Njė tjetėr mėnyrė:

Livandoja ėshtė njė bimė, aroma e sė cilės ėshtė e fortė edhe kur lulja ėshtė e tharė! Bėni njė buqetė tė vogėl me degėt e livandos e mbėshtillini me njė copė! Kėtė tė fundit mund ta vendosni midis veshjeve.

Trėndafili, vanilja, kanellė, karafil, mund tė jenė gjithashtu njė mėnyrė shumė e mirė pėr tė aromatizuar dollapin apo sirtarin.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
'aO?f

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė